07.04

Środa

09:00

Zdrowie pod Kontrolą - wiosna 2021

Weronika Wawrzynów

„Dzisiaj rano niespodzianie zapukała do mych drzwi
Wcześniej niż oczekiwałem przyszły te cieplejsze dni
Zdjąłem z niej zmoknięte palto, posadziłem vis a vis
Zapachniało, zajaśniało wiosna, ach to ty
Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty”

Tymi słowami rozpoczyna się piosenka napisana i zaśpiewana przez Marka Grechutę pt „Wiosna”. 

Wiosna już w pełni.

 

W związku z tym przychodzimy do Was z wiosenną edycją akcji „Zdrowie pod Kontrolą”. 

 

Jest to niezwykle ważne i potrzebne wydarzenie. Mimo, że w poprzednich latach odbywało się ono w centrach handlowych, gdzie mierzyliśmy poziom ciśnienia tętniczego, poziom cukru we krwi, uczyliśmy pierwszej pomocy, edukowaliśmy z zakresu żywienia i profilaktyki nowotworów, a dzieci oswajaliśmy z wizytą u lekarza. 

Teraz nie zwalniamy tempa  i przychodzimy do was z niezwykle innowacyjnym projektem.

 

Przygotowaliśmy specjalnie dla Was wyzwanie NA ZDROWIE , ciekawostki z zakresu zdrowego stylu życia , szereg webinarów oraz konkurs 

 

Wiemy jak bardzo ważne jest bycie w pełni zdrowym. Nie tylko podczas obecnie panującej pandemii. Ważne było przed pandemią i ważne będzie po pandemii. 

 

Dlatego chcemy zachęcić Was do 10-dniowego wyzwania.  Będzie ono polegało na wykonaniu każdego dnia wskazanego zadania, stanowiącego małą zmianę, która może w pozytywny sposób wpłynąć na nasze życie. Możliwe, że będą to czynności, które przed pandemią bez problemu wykonywaliście regularnie, a teraz trudno jest wam wprowadzić je na nowo do codziennej rutyny. Sprawdźcie sami co przygotowaliśmy, obserwując nasz projekt.

 

Pojawią się również tematyczne posty z ciekawostkami z zakresu zdrowego stylu życia . Sprawdźcie, czy znaliście te informacje, czy są one nowe dla Was. Zaplanowaliśmy również webinary poruszające bardzo ciekawe tematy. 

Aby dowiedzieć się więcej, obserwujcie nasze wydarzenie. 

Za pomocą środków komunikacji na odległość