15.03

Poniedziałek

17:30

Webinar online - "Jakie znaczenie ma Twoje żywienie? - style jedzenia i zachowania żywieniowe"

Łukasz Szydłowski

W ramach akcji "GODZINA Z PSYCHODIETETYKĄ - style jedzenia i zachowania żywieniowe, dnia 15.03.2021 roku o godzinie 18:00 odbył się webinar pt. "Jakie znaczenie ma Twoje żywienie? - style jedzenia i zachowania żywieniowe". 

Link do wydarzenia na facebooku - https://www.facebook.com/events/137647491584025/?active_tab=discussion

Link do postu promującego webinar - https://m.facebook.com/wroclawIFMSA/photos/gm.143047034377404/1450378585148419/?type=3&source=48

Tajniki psychodietetyki pomogły nam zgłębić nasze 2 prelegentki:

 

JUSTYNA WALIŁKO - Studentka V roku psychologii stacjonarnej na Uniwersytecie Wrocławskim. Członkini Studenckiego Koła Naukowego Psychologii Odżywiania i Psychodietetyki PONAD, Pracowni Konsultacji i Poradnictwa Psychologicznego oraz Laboratorium Badań nad Zachowaniami Żywieniowymi EATLab. Naukowo zainteresowana psychodietetyką, psychologią jedzenia i sportu. Członkini zespołów badawczych w międzynarodowych projektach realizowanym we współpracy m.in. z Uniwersytetem w Pawii i Uniwersytetem Stanford. 

PAULINA BRONOWICKA - Studentka V roku psychologii stacjonarnej na Uniwersytecie Wrocławskim. Członkini Studenckiego Koła Naukowego Psychologii Odżywiania i Psychodietetyki PONAD, Pracowni Konsultacji i Poradnictwa Psychologicznego oraz Laboratorium Badań nad Zachowaniami Żywieniowymi EATLab. Obszar jej zainteresowań naukowych dotyczy psychodietetyki, psychologii jedzenia, czynników warunkujących kształtowanie nawyków żywieniowych oraz wpływu mass mediów na zachowania zdrowotne i powstawanie zaburzeń odżywiania. Członkini zespołów badawczych w międzynarodowych projektach realizowanych we współpracy m.in. z Uniwersytetem w Pawii i Uniwersytetem Stanford. 

Webinar nadawany i koordynowany z Wrocławia, transmitowany na platformie ZOOM.