21.01

Czwartek

18:00

Spotkanie online z mgr dietetyki Katarzyną Skórską - "SuperFoods - Jedzenie Przyszłości - czyli co czeka nas w następnej dekadzie?"

Łukasz Szydłowski

W ramach akcji "SuperFoods - Jedzenie Przyszłości - czyli co czeka nas w następnej dekadzie?" odbył się webinar o tej samej nazwie poprowadzony przez mgr dietetyki Katarzynę Skórską. Akcja odbyła się online, dnia 21.01.2021 roku (w godzinach 18:00-19:30). 

Link do wydarzenia na facebooku - https://www.facebook.com/events/726962921530904?active_tab=about

Link do webinaru - https://www.youtube.com/watch?v=UlMe0u8jhaw&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1vHHE3abBnG0g5llaEQmWnQRnSG5u0gxQ7fQeNgaknPAmFHL7DNbh-ZsY

Pani Katarzyna Skórska jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, na kierunku dietetyka, wykładowcą oraz doktorantką na tym samym Uniwersytecie. Za swoją pracę magisterską na wysokim poziomie badawczym, o szerokim i głębokim podejściu do problemu otrzymała wyróżnienie od dziekana Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Warto także nadmienić, że jest laureatką licznych konkursów o tematyce dietetycznej, a swoją wiedzę systematycznie pogłębia w ramach wielu sympozjów. Już w dniu dzisiejszym może pochwalić się autorskimi, międzynarodowymi publikacjami naukowymi, a jej merytoryczną wiedzą chętnie dzieli się ze wszystkimi - również na instagramie, cieszącym się coraz większą popularnością (@skorskadietetyk)

Wydarzenie online koordynowane z Wrocławia.