23.11

Poniedziałek

17:30

"Zdrowie pod Kontrolą" - prelekcja ogólnopolska z mgr dietetyki Karoliną Kozak pt. "Cukrzyca od kuchni, czyli na co zwrócić uwagę w diecie pacjenta?"

Weronika Wawrzynów
Już 23.11.2020 r. przed nami kolejne spotkanie online - o godzinie 18:00 wykład pt. "Cukrzyca od kuchni, czyli na co zwrócić uwagę w diecie pacjenta", które poprowadzi Karolina Kozak - dietetyczka, specjalistka SOIT przyjazna insulinoopornym (School Of Insulineresistance Therapy). 
 
Dyplom otrzymała na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, na kierunku Żywienie Człowieka i Dietetyka.  Jej praca inżynierska, jak i magisterska dotyczyły żywienia i edukacji żywieniowej kobiet ciężarnych i planujących ciąże - wykład będzie dostępny pod linkiem https://youtu.be/8WwlnoqfS0I
 
W czasie całego wykładu możecie zadawać pytania na czacie pod transmisją, na które nasze prowadząca postara się odpowiedzieć na koniec.
 
Zachęcam do odwiedzenia bloga prowadzonego przez p. Karolinę - www.dietawplanach.pl, na którym znajdziecie sporą dawkę wiedzy, przepisów i inspiracji. 
 
Także jutro rozpoczyna się wrocławski tydzień "Zdrowia pod kontrolą" - rozpoczynamy od tematu cukrzycy. Spodziewajcie się serii postów i testu wiedzy z pytaniami konkursowyi. Już jutro opublikuję bezpośredni link do tego wydarzenia.

Wrocław za pomocą środków komunikacji na odległość - Discord i Youtube.