11.05

Poniedziałek

00:01

Tramwaj Zwany Pożądaniem

Marta Wilczek
Jest taki wirus, którym zakaziło się już 75 milionów ludzi na całym świecie. 32 miliony osób zmarło z powodu choroby przez niego wywoływanej. W Polsce w ciągu ostatnich dwóch lat roczna zachorowalność wzrosła według szacunków o 31%.
To nie koronawirus. To HIV.
Wirus, który szerzy się najszybciej wśród młodych osób. Który wywołuje śmiertelną chorobę. Któremu można bardzo łatwo zapobiec.
Dlatego powstał „Tramwaj Zwany Pożądaniem” Wasza ulubiona akcja IFMSA-Poland powraca!
Przez lata organizowaliśmy dla Was najbardziej imprezowy przejazd we Wrocławiu, podczas którego przy dźwiękach świetnej muzyki i atmosferze dobrej zabawy mogliście dojechać na najlepsze studenckie imprezy w mieście i poznać odpowiedzi na pytania dotyczące profilaktyki zakażeń HIV i bezpiecznego seksu.
W tym roku SARS-CoV-2 pokrzyżował nam plany i z oczywistych względów nie możemy zabrać Was na przejażdżkę naszym „Tramwajem Zwanym Pożądaniem”. Nie rezygnujemy jednak z akcji ! W tym roku nasz Tramwaj pojedzie nie po szynach a po torach… ze światłowodów!
W dniach 11-24 maja będziemy publikować ciekawostki, quizy i infografiki na temat bezpiecznego seksu. Będziecie mogli zadawać nam pytania, dowiedzieć się czegoś więcej na temat HIV, a także wygrać nagrody w konkursach.
Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland w maju zabierze Was w niesamowitą podróż, gdzie wszystkie pytania są dozwolone!
Rozkład jazdy: codziennie będą publikowane różne posty zawierające ważne i ciekawe informacje
        <p>Wydarzenie na facebooku</p>      </div>
      
    </div>

    
    <div class=