polski english

Opłaty

Aby opłaty były jasne i zrozumiałe, należy rozróżnić dwa rodzaje kontraktu: kontrakt bilateralny i unilateralny.

Kontrakt bilateralny to kontrakt dwustronny. Oznacza to, że jeżeli zdecydujesz się na wyjazd, na przykład, do Włoch, do Polski przyjeżdża w Twoje miejsce jeden włoski student. Kontrakty te stanowią zdecydowaną większość wszystkich umów podpisywanych przez IFMSA-Poland. 

Opłaty za kontrakt bilateralny:

1. Opłata kontraktowa - 250 zł - jest to opłata za kontrakt, czyli za możliwość wyjazdu.

2. Opłata za studenta przyjeżdżającego - 550 zł - z tej opłaty pokrywamy koszt miesięcznego zakwaterowania i wyżywienia studenta przyjeżdżającego (Incomingsa). Dzięki temu Wy, wyjeżdżając na praktyki nawet do drogiego kraju, macie zapewnione zakwaterowanie i co najmniej jeden ciepły posiłek dziennie (ponieważ płaci z Was student który stamtąd wyjeżdża).

3. Kaucja - 300 zł - jest Wam zwracana, kiedy wywiążecie się z opieki nad incomingsami. Warunki otrzymania zwrotu znajdują się w Uchwale umieszczonej na końcu strony.

Kontrakt unilateralny jest kontraktem jednostronnym. Oznacza to, że nikt nie przyjeżdża na Twoje miejsce, w związku z czym sam musisz pokryć koszt zakwaterowania i wyżywienia w docelowym kraju. Takich umów dla naszych studentów IFMSA-Poland co roku podpisuje jedynie kilka.

Opłaty za kontrakt unilateralny:

1. Opłata kontraktowa - 250 zł - jest to opłata za kontrakt, czyli za możliwość wyjazdu.

2. Opłata unilateralna - wysokość jest różna i zależna od kontraktu, podana w Exchange Conditions (zazwyczaj ok. 250 euro) - z tej opłaty pokrywany jest koszt zakwaterowania i wyżywienia w docelowym kraju.

 

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Ważne dokumenty

Wszystkie dokumenty

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2018 IFMSA-Poland Oddział Wrocław
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl