polski english

Drodzy Członkowie Oddziału!   Wzorem ubiegłych lat ogłaszam konkurs fotograficzny na najlepsze zdjęcie z tegorocznych praktyk odbywanych w ramach Programu Stałego ds. Praktyk Wakacyjnych SCOPE!   Spośród nadesłanych przez Was fotografii zwycięzców wyłonimy w trzech kategoriach: 1. Medycyna 2. Krajobraz 3. Ludzie   Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody: PUNKTY DODATKOWE w nadchodzącej kwalifikacji na praktyki ..

*

Już w najbliższą sobotę rusza kolejna edycja akcji, nasi studenci wraz z członkami SKN Dietetyki Uniwersytetu Medycznego oraz SKN Inżynierii Biomedycznej "Biomba" z Politechniki Wrocławskiej bedą prowadzić podstawowe badania oraz profilaktykę chorób cywilizacyjnych. Zapraszamy od godziny 10:00  do C.H. Borek przy ulicy Hallera! ..

Zakończyło się 31 Zgromadzenie Delegatów IFMSA-Poland, które odbyło się w Słoku w dniach 08-10 listopada 2013 roku. Nasza delegacja liczyła 23 członków Oddziału Wrocław IFMSA-Poland, studentów wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Pod względem osiągnięć było to najbardziej udane ZD w historii Oddziału Wrocław IFMSA-Poland z wielu ..

Moi drodzy!   Ogłaszam rozpoczęcie kwalifikacji na 31. Zgromadzenie Delegatów IFMSA-Poland w Słoku k/Bełchatowa, które odbędzie się w dniach 8-10 listpada 2013r.   Poniżej znajduje się link do kwestionariusza, który jest podstawą kwalifikacji na to wydarzenie :)   Tym razem naszą delegację może stanowić aż 20 osób!   Gorąco zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w ..

Z przyjemnością zwołuję Walne Zebranie Członków Oddziału (WZCO), które odbędzie się 16.10.2013 r. (środa) o godzinie 19.00 na Sali Wykładowej Katedry i Zakładu Patomorfologii, ul. Marcinkowskiego 1.   Podczas WZCO przeprowadzimy wybory: Prezydenta Oddziału, Sekretarza Oddziału, Skarbnika Oddziału, Wiceprezydenta Oddziału ds. marketingu, Lokalnego Koordynatora ds. Praktyk Wakacyjnych (LEO),  Lokalnego Koordynatora ds. Wymiany Naukowej (LORE) ,  Lokalnego Koordynatora ..

Wszystkich chetnych, którzy chcieliby podjąć pracę lekarza czy specjalizację w Niemczech zapraszamy na spotkanie informacyjne. Kiedy? 16.10.2013r. godzina 18.00 Gdzie: PURE HOTEL, ul. Włodkowica 6, Wrocław Spotkanie przewidziane jest przede wszystkim dla studentów 6 roku i młodych lekarzy, ale zapraszamy również zainteresowanych młodszych studentów ;) Więcej informacji w załączniku. ..

*

A może by tak...zostać wolontariuszem SZLACHETNE PACZKI?  Co zyskasz: • radość niesienia pomocy, • realną zmianę miejsca, w którym mieszkasz, • udział w szkoleniach, • rozwój cenionych na rynku pracy kompetencji: komunikacji, organizacji własnego czasu, • szansę sprawdzenia się w działaniu, • nową paczkę przyjaciół i znajomych. Aplikuj jeśli: • masz w sobie chęć realnej ..

*

Fundacja Onkologii Doświadczalnej i Klinicznej zaprasza do udziału w międzynarodowym sympozjum naukowym „Rozsiany rak nerkowokomórkowy - współczesne wyzwania w terapiach celowanych”.    Sympozjum odbędzie się w dniach 28-30 listopada 2013 r. w Hotelu Narvil, w Serocku.     Program Sympozjum obejmuje następujące sesje:     Czwartek 28.11.2013 r.   Sesja I: Medycyna molekularna raka nerki   Piątek 29.11.2013 ..

*

Areopag Etyczny to inicjatywa Puckiego Hospicjum im. Św. Ojca Pio skierowana do studentów kierunków medycznych. Podczas tygodniowego spotkania nad morzem przyszli lekarze biorą udział w wykładach i warsztatach związanych z szeroko rozumianą opieką paliatywną, psychoonkologią oraz bioetyką. Uczą się także dobrej komunikacji z pacjentem. Oprócz części ..

  Kilka godzin temu zakończyliśmy IV Edycję Ogólnopolskiego Konkursu "Przypadki Medyczne" Wielkim Finałem we Wrocławiu.   Finał odbył się w nowiuteńkim budynku Wydziału Farmacji z Oddziałem Analityki Medycznej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, gdzie mimo niesprzyjającej pogody uczestnicy pojawili się o godzinie 9.00 z energią, zapałem ale przede wszystkim z ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Ważne dokumenty

Wszystkie dokumenty

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2018 IFMSA-Poland Oddział Wrocław
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl