polski english
*

Już wkrótce kolejne spotkanie dla wszystkich chętnych, którzy chcieliby podjąć pracę lekarza czy rozpocząć specjalizację w Niemczech! Spotkanie przewidziane jest przede wszystkim dla studentów 6. roku i młodych lekarzy, ale zapraszamy również zainteresowanych młodszych kolegów :) Więcej informacji już wkrótce na profilu Oddziału Wrocław IFMSA-Poland na portalu Facebook! ..

*

V Edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Przypadki Medyczne" Jesteś znudzony ciągłym siedzeniem w książkach i niewykorzystywaniem zdobytej wiedzy w praktyce? Pragniesz sprawdzić się w roli lekarza? Mamy coś dla Ciebie! Po raz piąty pod patronatami Rektorów wszystkich uczelni medycznych w Polsce, ruszamy z poszukiwaniami najlepszego studenta medycyny. W dniach od 20 lutego ..

*

Już w najbliższą sobotę 25 stycznia o godz. 19 wspólnie z Chórem Medici Cantantes Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu organizujemy niezwykły Noworoczny Koncert Charytatywny podczas którego zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy na fundację: "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową" Koncert odbędzie się w Sali Koncertowej Akademii Muzycznej we Wrocławiu, ul. ..

*

Już w najbliższą niedzielę (12.01) rusza XXII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w tej niesamowitej akcji nie mogło zabraknąć również nas! Oddział Wrocław IFMSA-Polnand zaprasza od 12:00 do 16:00 na bezpłatne badania poziomu glukozy we krwi oraz ciśnienia tętniczego. Dla najmłodszych również nie zabraknie atrakcji: zadba ..

Koleżanki i Koledzy,   poniżej przesyłam call na artykuły do "Medical Students International". Gorąco zachęcam do pisania artykułów do magazynu, każdy artykuł będzie premiowany punktami oraz gadżetami oddziału, a jeśli okaże się szczególnie ciekawy, pomyślimy nad nagrodą książkową od wyd. Elsevier ;)   Osobiście najbliższy jest mi program SCOPE i ..

*

Zaproszenie na XIV MARATON PISANIA LISTÓW AMNESTY INTERNATIONAL W czasie Maratonu ręcznie pisane są listy w obronie kilkunastu konkretnych osób lub grup osób, których prawa zostały złamane (w komentarzach na wydarzeniu na portalu Facebook codzienne uaktualnienie, kogo bronimy w czasie tej edycji). Co roku, dzięki Maratonowi Pisania ..

*

Już 6.12 w Mikołajki zapraszamy do największego klubu we Wrocławiu - ETER CLUB na charytatywną imprezę w ramach projektu "Miś pod szpitalną choinkę"! Celem akcji jest zebranie jak największej sumy pieniędzy, która zostanie przeznaczona na zakup pluszaków i zabawek dla chorych dzieci zmuszonych do pozostania w ..

Z powodu wpłynięcia rezygnacji na funkcje Skarbnik Oddziału i Lokalny Koordynator ds. Wymiany Naukowej w dniu 29 listopada 2013 roku odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Oddziału Wrocław w celu wybrania następców na ww. funkcje. Mam przyjemność poinformować że nowym: -Skarbnikiem Oddziału Wrocław został Michał Karcz -Lokalnym Koordynatorem ds. Wymiany ..

*

 W 1988 roku , z inicjatywy WHO - światowej organizacji zdrowia, dzień 1 grudnia  ustanowiony został światowym dniem AIDS.  Co roku, młodzi ludzie na całym świecie biorą udział w akcjach edukacyjnych, happeningach, prezentacjach, prelekcjach, warsztatach, wszystko po to, by uświadomić, że każdy z nas może być ..

Zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie informacyjne SCOPE/SCORE!   Spotkanie odbędzie się w środę 27.11.2013 o godzinie 18:00 w DS Bliźniak w siedzibie Samorządu Studentów!   Na spotkaniu zostaną przedstawione warunki kwalifikacji na praktyki SCOPE i wymianę naukową SCORE IFMSA.   Ponadto będziecie mogli wysłuchać relacji osób, które już wzięły udział w wymianie ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Ważne dokumenty

Wszystkie dokumenty

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2018 IFMSA-Poland Oddział Wrocław
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl