polski english
*

Studencie kierunku lekarskiego! Oto lista aktualnie dostępnych kontraktów (na naszym fanpejdżu na portalu facebook lista ta będzie na bieżąco aktualizowana, w miarę rozchodzenia się kontraktów) - tym razem w arkuszu google, gdzie będzie na bieżąco aktualizowana: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1RfcjFWHP9kFuk6fp_8k8ZCzUZ2A5XLeJ2Vlu19ptOrc/edit?usp=sharing Przed zgłoszeniem się na wyjazd, szczegółowo zapoznaj się z warunkami wymiany danej ..

*

Uwaga! Będziemy się chwalić! Nasza akcja Medyczna WOŚP odbyła się z ogromnym sukcesem :) Badaliśmy, rozmawialiśmy, leczyliśmy misie! ;) Orkiestra będzie grała do końca świata, a nawet dzień dłużej! I my razem z nią, korzystając ze wszystkich sprzętów ratujących życie i zdrowie - w tym roku najmłodszych i najstarszych pacjentów. ..

*

Kochani!  Właśnie oficjalnie zakończyliśmy akcję "Miś pod Szpitalną Choinkę" organizowaną w ramach programu SCOPH ;) Chciałabym Wam, drodzy wolontariusze, serdecznie podziękować za włożoną prace i serce, bo bez Was nie dalibyśmy rady! Cieszę się, że wśród nas jest tyle wrażliwych osób, chętnych do działania i mam nadzieję, że spotkamy ..

Dnia 11.12.15 odybyło się Walne Zebranie Członków Oddziału na których zostały przeprowadzone wybory uzupełniające do Zarządu Oddziału. Oto wyniki wyborów! Wiceprezydent Oddziału ds.marketingu Natalia Boczniewicz  Koordynator Lokalny Programu Stałego ds. Praw Człowieka i pokoju-Irmina Ferfecka Serdeczne gratulujemy! ..

  W poniedziałek 12.10.2015 odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Oddziału Wrocław IFMSA-Poland, na którym został wybrany nowy Zarząd Oddziału w składzie: Prezydent Oddziału Wrocław  – Joanna Zaleńska Wiceprezydent Oddziału Wrocław ds. marketingu – Jakub Popiołek Sekretarz Oddziału Wrocław  – Jakub Ubysz Skarbnik Oddziału Wrocław  – Karolina Pawlak Lokalny Koordynator Programu Stałego ds. Praktyk Wakacyjnych  – Filip Zatyka Lokalny ..

Zapraszamy serdecznie wszystkich studnentów Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu na Spotkanie informacyjne Oddziału Wrocław IFMSA-Poland, które odbędzie się 4 marca(środa) 2015r. o godz. 18:00 w sali wykładowa Katedry i Kliniki Biochemii, ul. T. Chałubińskiego 10     Jesteś studentem lub studentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu i…   Chcesz wyjechać na praktyki wakacyjne do Hiszpanii, Portugalii, ..

W dziale Programu Stałego ds. Praktyk wakacyjnych jest już dostępna do pobrania lista osób zakwalifikowana w rekrutacji wczesnej. ..

Drodzy Członkowie Oddziału W zakładce "Kontrakty i wyniki" dostępna do pobrania jest aktualna lista ogólnopolska i lokalna kontraktów SCOPE, na które rekrutacja odbędzie się w najbliższym czasie.   Pozdrawiam Michał Głuszek Koordynator Lokalny ds. Praktyk Wakacyjnych Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA Poland Oddział Wrocław ..

Serdecznie zapraszamy na Drzwi Otwarte SCORE oraz SCOPE! Podczas spotkania dowiecie się, co zrobić, aby wyjechać na WYMIANĘ NAUKOWĄ i PRAKTYKI WAKACYJNE z IFMSA-Poland. Omówimy zasady oraz harmonogram tegorocznej kwalifikacji, a także powiemy jakie dokumenty należy złożyć aby wziąć w niej udział. Wymiana naukowa i praktyki wakacyjne to nie ..

W dniach 8-10 listopada w Krynicy Górskiej odbędzie się 33 Zgromadzenia Delegatów IFMSA-Poland. Organizatorem ZD jest Oddział Kraków. Delegacja Oddziału Wrocław będzie liczyć 19 osób. Będzie to dla wszystkich członków IFMSA-Poland niezwykła okazja do podzielenia się doświadczeniami z działalności w swoich Oddziałach oraz do szukania nowych ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Ważne dokumenty

Wszystkie dokumenty

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2018 IFMSA-Poland Oddział Wrocław
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl