polski english
*

Nasz Oddział został zwycięzcą Plebiscytu na Przyjaciela Zdrowia Wrocławskich Dni Promocji Zdrowia zorganizowanego przez Centrum Rozwoju Społecznego oraz Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego Wrocławia. Teraz walczymy o głosy, by wygrać Nagrodę Publiczności. Zachęcamy do głosowania do 22 września 2016 r. do godziny 12:00  poprzez dodanie ..

*

Jubileusz 60-lecia IFMSA-Poland - rejestracja już trwa! Zapraszamy do udziału w uroczystej gali uświetniającej obchody 60-lecia istnienia naszego Stowarzyszenia, która odbędzie się 12 listopada 2016 r. w hotelu Novotel Warszawa Centrum. Część konferencyjną wydarzenia poprzedzą Targi “Med Fair” oraz warsztaty medyczne, a jednym z wydarzeń towarzyszących będzie trzydniowe ..

*

  18 czerwca odbyła się akcja organizowana wspólnie z fundacją Mam Marzenie! Wspólnie w Centrum Handlowym Magnolia leczyliśmy misie i staraliśmy się oswajać małych pacjentów z białym fartuchem. Można było również oddawać krew oraz wspierać Fundacje - Mam Marzenie i Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.   ..

*

  W czasie Medikaliów - 11 maja odbyła się akcja mająca na celu edukację mieszkańców Wrocławia pod kątem zdrowia reprodukcyjnego i świadomości na temat wirusa HIV oraz chorób przenoszonych drogą płciową czyli Tramwaj zwany pożądaniem! Miejscem akcji nie było nic innego jak kultowy zabytkowy tramwaj Jaś i ..

*

  W dniach 18-22 kwietnia braliśmy udział w V. edycji Tygodnia Zdrowia na Politechnice Wrocławskiej. Kolejny raz w budynku C-13 można było spotkać naszych wolontariuszy z programów m.in.: Zaburzenia Odżywiania, Antitobacco czy Serce masz tylko jedno. Przebadaliśmy i informowaliśmy nie tylko studentów i pracowników zaprzyjaźnionej uczelni, ale także ..

*

W dniach 15-17 kwietnia 2016 odbyło się we Wrocławiu 36. Zgromadzenie Delegatów IFMSA-Poland. Mieliśmy okazję gościć członków IFMSA-Poland z całej Polski! Te 3-dni pełne były warsztatów, spotkań, szkoleń, świetnej zabawy i niezapomnianych przeżyć! Była to wyjątkowa okazja to spotkania ze studentami innych uczelni medycznych, dowiedzenia się jak działają u ..

*

Zdrowie pod kontrolą? Warto to sprawdzić. Wiosna to idealny moment, by o siebie zadbać – przekonują studenci Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu i po raz kolejny ruszają z bezpłatnymi badaniami. 9 kwietnia pojawią się na poziomie zero Centrum Handlowego Arkady.   - To moment, kiedy wraca uśpiona przez zimę ..

*

Ostatnio organizowany w Centrum Naukowej Informacji Medycznej Dzień Transplantologii odbył się z dużym sukcesem. ;)Krew zebrana, potencjalni dawcy szpiku zarejestrowani, a podczas spotkań z osobami związanymi ścisłe z przeszczepami każdy był pod ogromnym wrażeniem doświadczeń, jakie spotykają ludzi zarówno od strony leczącego, jak i leczonego. Dziękujemy za ..

*

17 marca odbyły się warsztaty z metodologii prac naukowych zorganizowane po raz trzeci w ramach PET (pre-exchange training) przez IFMSA-Poland Oddział Wrocław. Uważamy, że w obecnym programie nauczania brakuje zajęć, na których moglibyśmy się nauczyć prawidłowej analizy i prowadzenia własnych badań naukowych. Dlatego też wierzymy, że ten ..

*

Okazało się, że profilaktyka jednak jest ważna dla wrocławian, którzy tłumnie pokazali się w budynku Centrum Naukowej Informacji Medycznej. Wspólnie badaliśmy, mierzyliśmy, doradzaliśmy i szkoliliśmy. Przygotowaliśmy szereg badań profilaktycznych: pomiar ciśnienia tętniczego, cukru we krwi, tlenku węgla w wydychanym powietrzu oraz składu i masy ciała czy ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Ważne dokumenty

Wszystkie dokumenty

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2018 IFMSA-Poland Oddział Wrocław
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl