polski english

Drużyna SCORE

Każdy z 6 Programów Stałych IFMSA ma trzy stopnie swojej struktury. Tak samo jest w naszym SCORE. Na szczeblu międzynarodowym wymianę naukową nadzoruje SCORE Director. Za organizację wymiany naukowej w każdym kraju odpowiedzialny jest: Koordynator Narodowy ds. Wymiany Naukowej (National Officer on Research Exchange), w skrócie NORE. Zajmuje się on zbieraniem i aktualizowaniem bazy projektów naukowych w całym kraju, przeprowadza kwalifikację studentów wyjeżdżających (outgoings) oraz rozdziela projekty poszczególnym studentom przyjeżdżającym (incomings). Aktualnie naszym NORE kadencji 2017 jest Katarzyna Leszczyńska z Oddziału Poznań. 

Na szczeblu lokalnym wymianę koordynuje: LORE, czyli Koordynator Lokalny ds. Wymiany Naukowej (Local Officer on Research Exchange) oraz jego prawa ręka, czyli Asystent (LORE Asst.) To właśnie tym osobom przypada przyjemność organizowania projektów naukowych bezpośrednio w zakładach i klinikach. Odpowiadają one za przeprowadzenie kwalifikacji, promocję SCORE w oddziale, a także za opiekę nad przyjeżdżającymi studentami. Aktualnie LORE IFMSA-Oddziału Wrocław kadencji 2017/18 jest Maria Gaj. 

Może chcesz dołączyć do Drużyny SCORE?

  • Chcesz pomóc w opiece nad studentami z zagranicy?
  • Chcesz dowiedzieć się jak wygląda praca związana z wymianą naukową na naszej uczelni?
  • Chcesz podszkolić swój język angielski?
  • Znasz Katedry lub Zakłady na naszej Uczelni, które byłyby chętne przyjąć studentów z zagranicy w ramach wymiany naukowej SCORE?

Daj nam znać! Pracy w SCORE jest sporo, dlatego ciągle szukamy osób, które mają ochotę dołączyć do SCORE-teamu i pomóc nam w rozwijaniu programu. Jeżeli jesteś zainteresowany, nie wahaj się odezwać do obecnej LORE! 

Kontakt: 

Maria Gaj
tel. 507 041 708
Koordynator Lokalny ds. Wymiany Naukowej IFMSA-Poland  / Local Officer on Research Exchange IFMSA-Poland 
Email: lore@wroclaw.ifmsa.pl
Oddział Wrocław Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland
 

Działanie w ramach Programu Stałego ds. Wymiany Naukowe to oczywiście cenne punkty, dzięki którym sami możecie wyjechać na wymianę naukową lub praktyki wakacyjne! Jendak przede wszystkim jest to niezwykła okazja do zawarcia znajomości ze studentami z uczelni medycznych z całego świata! 

 

 

 
*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Ważne dokumenty

Wszystkie dokumenty

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2018 IFMSA-Poland Oddział Wrocław
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl